שירותים


יעוץ תקשורתי

המשרד מתמחה בייעוץ, תכנון וביצוע פעילות יחסי ציבור, בניית תדמית ומיצוב עבור חברות וארגונים באמצעות כלי התקשורת. במסגרת זו, המשרד מעניק מגוון רחב של שירותים זאת על ידי בניית אסטרטגיה תקשורתית, הנעת מהלכים תקשורתיים, ייזום פרויקטים וכן ייעוץ בתחום התקשורת השיווקית.

דוברות

ליווי תקשורתי צמוד של הלקוחות לכל מהלך או אירוע תקשורתי. המשרד פועל עבור לקוחותיו ביצירת שינוי תדמיתי ובטיפול באירועי משבר נקודתיים ובמשברים פנים-ארגוניים, על ידי תכנון, גיבוש ויישום בפועל של אסטרטגיית הסברה תקשורתית. שירותי הדוברות וההסברה כוללים כתיבת מאמרים, העברת הודעות ותגובות לכלי התקשורת, הכנה לראיונות ועוד.

ניהול תוכן שיווקי

המשרד מציע מערך פעילות שיווקית מסחרית בכלי התקשורת השונים, תוך התאמה לאסטרטגיה של הלקוחות, על מנת לקדמם וליצר נראות מקסימלית בכל הפלטפרמות האפשריות.

ניו מדיה

הודות לרשתות החברתיות, בלוגים ופורומים מקוונים כל גוף או אדם מסוגל לייצר תכנים תקשורתיים שיגיעו לקהל היעד שלו. באמצעות הידע והפיקוח המקצועי של צוות המשרד, ושימוש בכלים הנכונים, ניתן להגיע לפלחי שוק ממוקדים וקהלי יעד רלוונטיים ולהעביר את המסרים המדויקים בצורה האפקטיבית ביותר, תוך יצירת שיח דו כיווני עם הלקוחות הקיימים ויצירת פנייה ללקוחות חדשים.

יח"צ לאירועים ופרויקטים ממוקדים

המשרד בעל ניסיון רב בייזום פעילויות תקשורתיות ממוקדות, הכנת מסיבות עיתונאים, כנסים ואירועים- תוך איתור הזדמנויות תקשורתיות המציעות ערך מוסף ללקוחות.